Інформаційно-комп’ютерні технології: стан, досягнення та перспективи розвитку

Матеріали Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Інформаційно-комп’ютерні технології: стан, досягнення та перспективи розвитку»

25-26 листопада 2021 року

Тези доповідей IV Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Інформаційно-комп’ютерні технології: стан, досягнення та перспективи розвитку»

26-27 листопада 2020 року

Тези доповідей III Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Інформаційно-комп’ютерні технології: стан, досягнення та перспективи розвитку»

14-15 листопада 2019 року

Тези доповідей II Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Інформаційно-комп’ютерні технології: стан, досягнення та перспективи розвитку»

Державний університет «Житомирська політехніка»
10005, м. Житомир, вул. Чуднівська, 103

E-mail: morozov.andriy@gmail.com